Stručný popis modelu

Vysoký reliéf zástavby je umístěn na podložce tvaru kvádru o rozměrech 174 mm x 88 mm 1,5 mm. Celková výška modelu: 20,85 mm. Použité měřítko je přibližně 1:3000.

Poznámka: Nejvyšší budova (názvem Dům Sluneční náměstí) v modelu měří 19,35 mm. Při použití uvedeného měřítka by tedy ve skutečnoti měla mít přibližně 58,1 m, což neodpovídá prezentovaným skutečným údajům 73,5 m. Otázka však je, od jaké základny je budova měřena, neboť je možné, že to nemusí být od roviny chodníku, ale níže - před budovou je ulice, která přechází v ještě nižší ulici. Jaká je přesnost výšky budov uváděných v OpenStreetMap se budeme věnovat později.

 

 

Objednávka 3D tisku

Zaujal vás tento objekt? Chcete, abychom vám ho 3D vytiskli, napište nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte následující informace:

  • Patříte mezi zrakově hendikepované anebo se zrakově hendikepovanými pracujete?
  • O který objekt máte zájem?
  • Máte nějaké speciální požadavky na výtisk? Vámi vybraný objekt můžeme dodatečně upravit - například zmenšit, zvětšit, zvýraznit či doplnit některé prvky atd. Až na výjimky 3D tiskneme materiálem PLA.
  • Budeme rádi, když nám uvedete, k jakému účelu chcete objekt využít. Můžeme vám pak případně doporučit vhodnější materiál, postup či dokonce jiný způsob výroby, upozornit na možná rizika atd.
  • Uvěďte další důležité informace, o kterých si myslíte, že bychom měli vědět.

Následně vám dáme vědět, kdy bude objekt vyroben a společně se domluvíme na způsobu platby a předání.

Informace pro 3D tiskaře

Vyzkoušen bezproblémový 3D tisk materiálem PET.