Stručný popis modelu

Stojánek k mobilní lupě pro mobilní telefony iPhone 5, 5S či SE. Použití a účel: Do horní části stojánku je položen mobilní telefon (zpravidla s ním lze ve stojánku ještě pohybovat), stojánkem lze posouvat po stránce s textem; Účelem je stabilizace mobilní lupy před přílišným chvěním. Jedná se o tvarově složitější objekt, vzdáleně připomínající tvar skokanského můstku. Rozměry 3D modelu (pokud je postaven v používané poloze): Maximální výška 85,6 mm, maximální šířka 74,58 mm, maximální délka 139,58 mm.

 

 

 

Objednávka 3D tisku

Zaujal vás tento objekt? Chcete, abychom vám ho 3D vytiskli, napište nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte následující informace:

  • Patříte mezi zrakově hendikepované anebo se zrakově hendikepovanými pracujete?
  • O který objekt máte zájem?
  • Máte nějaké speciální požadavky na výtisk? Vámi vybraný objekt můžeme dodatečně upravit - například zmenšit, zvětšit, zvýraznit či doplnit některé prvky atd. 
  • Budeme rádi, když nám uvedete, k jakému účelu chcete objekt využít. Můžeme vám pak případně doporučit vhodnější materiál, postup či dokonce jiný způsob výroby, upozornit na možná rizika atd.
  • Uvěďte další důležité informace, o kterých si myslíte, že bychom měli vědět.

Následně vám dáme vědět, kdy bude objekt vyroben a společně se domluvíme na způsobu platby a předání.

Informace pro 3D tiskaře

Objekt je složen ze dvou částí: horní a spodní. Obě části po vytisknutí je nutné slepit (pro to jsou určeny zarážky). Materiál: Přestože jistě lze použít i PLA, doporučujeme použít houževnatější ABS, PET nebo XT.