Stručný popis modelu

Model Žižkovského vysílače v měřítku 1:800. Na výšku měří 26,875 cm. Půdorysný průměr podstavce činí 6,205 cm. Hlavními objekty jsou 3 tubusy (dva stejně vysoké, jeden výrazně vysoký, vrcholící špičatou anténou). Sloupy nesou 4 objekty: 3 kabiny tojramenného půdorysu, 1 plošinu pro techniku.

 

 

Objednávka 3D tisku

Zaujal vás tento objekt? Chcete, abychom vám ho 3D vytiskli? Napište nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – uveďte následující informace:

  • Patříte mezi zrakově hendikepované anebo se zrakově hendikepovanými pracujete?
  • O který objekt máte zájem?
  • Máte nějaké speciální požadavky na výtisk? Vámi vybraný objekt můžeme dodatečně upravit – například zmenšit, zvětšit, zvýraznit či doplnit některé prvky atd. Až na výjimky 3D tiskneme materiálem PLA.
  • Budeme rádi, když nám uvedete, k jakému účelu chcete objekt využít. Můžeme vám pak případně doporučit vhodnější materiál, postup či dokonce jiný způsob výroby, upozornit na možná rizika atd.
  • Uvěďte další důležité informace, o kterých si myslíte, že bychom měli vědět.

Následně vám dáme vědět, kdy bude objekt vyroben a společně se domluvíme na způsobu platby a předání.

Informace pro 3D tiskaře

Vyzkoušen tisk materiály PLA i PET. V případě PLA je snadno zlomitelná horní část vysiálače (anténa). Proto doporučujeme tisknou celý model houževnatějším materiálem (např. PET) anebo takový materiál použít alespoň pro horní část (v tako vém případě je zapotřebí tisknout na dvě části). 3D model obsahuje několik převisů, které jde vhodné tisknout s podporou.